Nabídka
Zobrazit kategorie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 187 Kč - 862 Kč

Značka

Značka

Rozměr alba

Rozměr alba

Barva

Barva

Počet stran

Počet stran

Vazba

Vazba

Barva strany

Barva strany

Povrch alba

Povrch alba

Výřez na foto

Výřez na foto

Samolepící fotoalba

Je důležité se o naše nejoblíbenější fotografie náležitě postarat. Skvělým způsobem, jak to... Zobrazit více

Je důležité se o naše nejoblíbenější fotografie náležitě postarat. Skvělým způsobem, jak to udělat, je uložit si je všechny do fotoalba! Co takhle využít k tomu například ta samolepící? Jedná se o alba, která obsahují speciální krycí fólii, pod kterou se snímky ukládají. Poskytují tak maximální možnou ochranu před vnějším poškozením. Vaše vzpomínky tedy vydrží navždy!

Zobrazit více

Je důležité se o naše nejoblíbenější fotografie náležitě postarat. Skvělým způsobem, jak to udělat, je uložit si je všechny do fotoalba! Co takhle využít k tomu například ta samolepící? Jedná se o alba, která obsahují speciální krycí fólii, pod kterou se snímky ukládají. Poskytují tak maximální možnou ochranu před vnějším poškozením. Vaše vzpomínky tedy vydrží navždy!

Nespornou předností samolepících fotoalb je i možnost uchovávat v nich fotky v jakémkoli formátu. Potřebujete si uložit snímky o velikosti 10x15 cm? 13x18? 15x20? Nebo dokonce o něco větší? Žádný problém! Je jen na vás, jaké fotografie si do nich uložíte a jak je rozmístíte.

Do článku na našem blogu jsme sepsali všechny důležité informace a tipy ohledně tvoření a práce s tímto druhem fotoalb, tak to nezapomeňte omrknout!

Zobrazit méně
Samolepící fotoalba | KARPEX.cz

Aktivní filtry