Nabídka
Zobrazit kategorie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 19 Kč - 248 Kč

Počet foto

Počet foto

Barva

Barva

Rozměr fotografie

Rozměr fotografie

Materiál rámu

Materiál rámu

Dětský fotorámeček

Dětský fotorámeček

Umístění rámu

Umístění rámu

Klíčenky, minirámečky

Hledáte originální dárek, který potěší? Sháníte rámeček na mini fotografii? To... Zobrazit více

Hledáte originální dárek, který potěší? Sháníte rámeček na mini fotografii? To jste tady správně! V této kategorii se nachází široký výběr speciálních fotorámečků.

Zobrazit více

Hledáte originální dárek, který potěší? Sháníte rámeček na mini fotografii? To jste tady správně! V této kategorii se nachází široký výběr speciálních fotorámečků.

Elegantní klíčenka je ideální způsob, jak mít své blízké stále u sebe. Můžete také vložit svou vlastní fotografii například do klíčenky ve tvaru srdce a darovat ji někomu, na kom vám opravdu záleží. Je jen na vaší fantazii, jak ji použijete.

Rádi byste si vystavili snímek 3,5x4,5cm? Nebo fotografii INSTAX 5,4x8,6cm? Ani to nebude žádný problém. Stačí si vybrat z naší nabídky minirámečků!

Roztomilá sněžítka s možností vložení vlastní fotografie máme skladem samozřejmě také. Můžete si vybrat z dětských motivů nebo speciálních tvarů.

V neposlední řadě si u nás můžete pořídit také originální dětské fotokolíčky, díky kterým jednoduše přicvaknete fotografii například na provázek a vyrobíte si tak skvělou dekoraci do dětského pokojíčku!

Buďte také při uchovávání vzpomínek kreativní a nechte se inspirovat naší širokou nabídkou!

Zobrazit méně
Klíčenky, minirámečky | KARPEX.cz

Aktivní filtry