Nabídka
Zobrazit kategorie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 28 Kč - 1 174 Kč

Značka

Značka

Rozměr alba

Rozměr alba

Počet foto

Počet foto

Barva

Barva

Rozměr fotografie

Rozměr fotografie

Počet stran

Počet stran

Vazba

Vazba

Barva strany

Barva strany

Povrch alba

Povrch alba

Popis

Popis

Počet foto na straně

Počet foto na straně

Výřez na foto

Výřez na foto

Dětská fotoalba

Narození miminka patří mezi nejkrásnější a nejdůležitější okamžiky v životě všech... Zobrazit více

Narození miminka patří mezi nejkrásnější a nejdůležitější okamžiky v životě všech rodičů. První úsměvy, první krůčky, první dovolená… Kdo by si nechtěl tyhle chvíle zapamatovat navždy? Jsou tak nádherné, ale přitom tak rychle utečou. Než se stihnete nadát, vaše děťátko vyroste a vy budete už jen společně vzpomínat, jaké to tehdy bylo.

Zobrazit více

Narození miminka patří mezi nejkrásnější a nejdůležitější okamžiky v životě všech rodičů. První úsměvy, první krůčky, první dovolená… Kdo by si nechtěl tyhle chvíle zapamatovat navždy? Jsou tak nádherné, ale přitom tak rychle utečou. Než se stihnete nadát, vaše děťátko vyroste a vy budete už jen společně vzpomínat, jaké to tehdy bylo.

Foťte! Zaznamenávejte si vše důležité. Nepodléhejte ale moderním trendům a nenechte vaše vzpomínky ztratit se v nekonečném prostoru uvnitř mobilního telefonu. Vytiskněte si je a vytvořte vašim dětem roztomilá fotoalba plná těch nejkrásnějších společných okamžiků!

V naší nabídce najdete široký výběr fotoalb nejen pro malé holčičky a chlapečky s obrázky princezen a autíček, ale také pro starší děti s více neutrálními motivy. Je jen na vás, jestli zvolíte dětské fotoalbum zastrkávací, samolepící nebo klasické na růžky a podlepky. Všechny druhy máme skladem. Je tedy ve vaší režii, v jakém formátu si budete chtít fotografie uchovat, dokonce si můžete vybrat také album s popisky i bez popisků.

Zaznamenejte si ty nejkrásnější okamžiky v životě vašich dětí už napořád!

Zobrazit méně
Dětská fotoalba | KARPEX.cz

Aktivní filtry