Nabídka
Zobrazit kategorie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 21 Kč - 1 222 Kč

Značka

Značka

Počet foto

Počet foto

Barva

Barva

Rozměr fotografie

Rozměr fotografie

Vazba

Vazba

Barva strany

Barva strany

Povrch alba

Povrch alba

Popis

Popis

Počet foto na straně

Počet foto na straně

Výřez na foto

Výřez na foto

Zastrkávací fotoalba

Zastrkávací, někdy také zasunovací fotoalba, jsou velmi jednoduchým a rozšířeným... Zobrazit více

Zastrkávací, někdy také zasunovací fotoalba, jsou velmi jednoduchým a rozšířeným způsobem uchovávání fotografií. Snímky se ukládají do speciálních plastových kapsiček, což nevyžaduje moc času ani práce, ale zajistí to, že vaše oblíbené vzpomínky budou bezpečně uložené a vy se k nim budete moci kdykoli vracet a prohlížet si je společně s rodinou nebo s přáteli.

Zobrazit více

Zastrkávací, někdy také zasunovací fotoalba, jsou velmi jednoduchým a rozšířeným způsobem uchovávání fotografií. Snímky se ukládají do speciálních plastových kapsiček, což nevyžaduje moc času ani práce, ale zajistí to, že vaše oblíbené vzpomínky budou bezpečně uložené a vy se k nim budete moci kdykoli vracet a prohlížet si je společně s rodinou nebo s přáteli.

Někdy je důležité si k fotkám poznamenat i detaily jako například datum svatby, název místa dovolené nebo jména přátel, což umožňují fotoalba s místem na vlastní popisky. Ty máme v nabídce také, stejně tak jako alba bez popisků, která nechávají promluvit vaše fotografie.

Všechny důležité informace o zastrkávacích fotoalbech jsme sepsali a společně s videonávodem umístili na náš blog, ať máte všechno potřebné pěkně na jednom místě.

Zobrazit méně
Zastrkávací fotoalba | KARPEX.cz

Aktivní filtry