Nabídka
Zobrazit kategorie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 107 Kč - 562 Kč

Barva

Barva

Rozměr fotografie

Rozměr fotografie

Krabice na fotky

Jak originálně uchovat větší množství fotografií? Jednoduše! Uložte si je... Zobrazit více

Jak originálně uchovat větší množství fotografií? Jednoduše! Uložte si je všechny do speciální krabičky. V naší nabídce najdete různé motivy - zamilované se srdíčky, dětské i neutrální. Uložit do nich můžete nejčastěji oblíbené snímky ve formátu 10x15 cm, záleží však, jak fotky do krabice naskládáte a jakou velikost krabice zvolíte. Nebude problém takto uchovat ani snímky 9x13 cm, případně menší čtvercové.

Zobrazit více

Jak originálně uchovat větší množství fotografií? Jednoduše! Uložte si je všechny do speciální krabičky. V naší nabídce najdete různé motivy - zamilované se srdíčky, dětské i neutrální. Uložit do nich můžete nejčastěji oblíbené snímky ve formátu 10x15 cm, záleží však, jak fotky do krabice naskládáte a jakou velikost krabice zvolíte. Nebude problém takto uchovat ani snímky 9x13 cm, případně menší čtvercové.

Všechny vzpomínky jsou důležité, hlavně o ty nejkrásnější se musíme starat, abychom se k nim mohli kdykoli vracet. Do krabice se fotky nemusí lepit a manipulace je opravdu velmi jednoduchá. Můžete je díky tomu kdykoli vytáhnout a vystavit například v rámečku! Později není problém je opět vrátit na bezpečné místo.

Roztomilou krabičku lze využít i k uchování jiných předmětů, se kterými se pojí plno krásných vzpomínek. První vypadlý zoubek, oblíbený dudlík nebo zajímavý kamínek? I to jsou věci, které mají důležitý význam, a každý se k nim bude rád vracet. Nedopusťte, aby se ztratily někde v mlze minulosti, a uložte si je do krabice na fotografie.

Zobrazit méně
Krabice na fotky | KARPEX.cz

Aktivní filtry