Nabídka
Zobrazit kategorie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 10 Kč - 1 222 Kč

Značka

Značka

Rozměr alba

Rozměr alba

Počet foto

Počet foto

Barva

Barva

Rozměr fotografie

Rozměr fotografie

Počet stran

Počet stran

Vazba

Vazba

Barva strany

Barva strany

Povrch alba

Povrch alba

Popis

Popis

Počet foto na straně

Počet foto na straně

Výřez na foto

Výřez na foto

Neutrální fotoalba

Fotoalbum na vzpomínky z jakékoli příležitosti? Dárek, který nikdy neurazí? Ano, máme! V... Zobrazit více

Fotoalbum na vzpomínky z jakékoli příležitosti? Dárek, který nikdy neurazí? Ano, máme! V kategorii neutrální fotoalba jsme uspořádaly alba s nejrůznějšími motivy - jednobarevná, s puntíky, s obrázky moře, s fotkami přírody, s kytičkami… Jednoduše všechny vzory, co vás jen napadnou.

Zobrazit více

Fotoalbum na vzpomínky z jakékoli příležitosti? Dárek, který nikdy neurazí? Ano, máme! V kategorii neutrální fotoalba jsme uspořádaly alba s nejrůznějšími motivy - jednobarevná, s puntíky, s obrázky moře, s fotkami přírody, s kytičkami… Jednoduše všechny vzory, co vás jen napadnou.

Pokud tedy přemýšlíte, kam uspořádat snímky z dovolené, z oslavy výročí nebo rodinné fotografie, jste tady rozhodně správně.

Vybírat můžete fotoalba samolepícízastrkávací nebo klasická na růžky a podlepky. Máte fotografie ve formátu 10x15 cm? 13x18 cm? 15x20 cm? Žádný problém, všechny vzpomínky si můžete bezpečně uložit do fotoalba přesně podle vašich představ! Protože víme, že o ty nejkrásnější je potřeba se náležitě postarat, aby vydržely navždy.

Zobrazit méně
Neutrální fotoalba | KARPEX.cz

Aktivní filtry