Nabídka
Zobrazit kategorie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 187 Kč - 1 174 Kč

Značka

Značka

Rozměr alba

Rozměr alba

Počet foto

Počet foto

Barva

Barva

Rozměr fotografie

Rozměr fotografie

Počet stran

Počet stran

Vazba

Vazba

Barva strany

Barva strany

Povrch alba

Povrch alba

Popis

Popis

Počet foto na straně

Počet foto na straně

Výřez na foto

Výřez na foto

Klasická fotoalba

Klasika, která nikdy nestárne! Fotoalba na fotorůžky a... Zobrazit více

Klasika, která nikdy nestárne! Fotoalba na fotorůžky a fotopodlepky představují způsob uchovávání fotografií, při kterém můžete nechat promluvit svou fantazii. Kromě oblíbených snímků si do nich můžete uložit i důležité předměty jako jsou vstupenky, dopisy nebo třeba památné mince. Je možné do nich psát a vytvářet tak popisky k významným událostem a vzpomínkám. Na stránky lze také jakkoli kreslit a čmárat. Každou si tak můžete vytvořit a zorganizovat podle vlastních představ!

Zobrazit více

Klasika, která nikdy nestárne! Fotoalba na fotorůžky a fotopodlepky představují způsob uchovávání fotografií, při kterém můžete nechat promluvit svou fantazii. Kromě oblíbených snímků si do nich můžete uložit i důležité předměty jako jsou vstupenky, dopisy nebo třeba památné mince. Je možné do nich psát a vytvářet tak popisky k významným událostem a vzpomínkám. Na stránky lze také jakkoli kreslit a čmárat. Každou si tak můžete vytvořit a zorganizovat podle vlastních představ!

Fotky se do klasických fotoalb ukládají pomocí speciálních lepicích čtverečků nebo růžků, případně lze použít také fotolepidlo. Všechna alba z naší nabídky mají bezkyselinové stránky s pergamenovým pavučinovým překladovým papírem, který se spolehlivě postará o bezpečí vašich oblíbených vzpomínek.

Další důležité informace a videonávod na tvoření fotoalba najdete na našem blogu.

Nenechte ani vy zapadnout vaše radostné vzpomínky v hlubinách mobilního telefonu a nalepte si je třeba do našeho klasického fotoalba!

Zobrazit méně
Klasická fotoalba | KARPEX.cz

Aktivní filtry