Nabídka
Zobrazit kategorie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 206 Kč - 630 Kč

Kategorie

Kategorie

Značka

Značka

Rozměr alba

Rozměr alba

Barva

Barva

Počet stran

Počet stran

Barva strany

Barva strany

Povrch alba

Povrch alba

Výřez na foto

Výřez na foto

Scrapbooky

Patříte mezi opravdové kreativce tělem i duší? Pak vám doma rozhodně nesmí chybět scrapbook!... Zobrazit více

Patříte mezi opravdové kreativce tělem i duší? Pak vám doma rozhodně nesmí chybět scrapbook! Jedná se o fotoalbum s kroužkovou vazbou, uvnitř najdete prázdné listy z pevného papíru. V naší nabídce jsou scrapbooky v neutrálním provedenídětské a dokonce i látkové. Najdete tedy to pravé pro každou příležitost.

Zobrazit více

Patříte mezi opravdové kreativce tělem i duší? Pak vám doma rozhodně nesmí chybět scrapbook! Jedná se o fotoalbum s kroužkovou vazbou, uvnitř najdete prázdné listy z pevného papíru. V naší nabídce jsou scrapbooky v neutrálním provedenídětské a dokonce i látkové. Najdete tedy to pravé pro každou příležitost.

Co se s takovým scrapbookem vlastně dělá? Cokoli! Můžete si z něj vytvořit rodinné fotoalbum, malovat si do něj, udělat z něj kroniku nebo ho někomu darovat.

Do tohoto alba se vejdou fotografie v různých formátech. Klidně do něj nalepte i lístky z koncertů nebo menu z restaurace. Vše doplňte razítky, samolepkami nebo zajímavými popisky. Fantazii se tady meze opravdu nekladou!

S tvořením vám s radostí pomůžou fotorůžky nebo fotopodlepky, které už pro vás máme ve skladu také nachystané. Pro konkrétnější představu se můžete podívat na naše video, kde uvidíte scrapbook v praxi.

Vytvořte si originální vzpomínkovou knížku přesně podle vašich představ.

Zobrazit méně
Scrapbooky | KARPEX.cz

Aktivní filtry