Nabídka
Zobrazit kategorie

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 10 Kč - 3 238 Kč

Kategorie

Kategorie

Značka

Značka

Rozměr alba

Rozměr alba

Počet foto

Počet foto

Barva

Barva

Rozměr fotografie

Rozměr fotografie

Počet stran

Počet stran

Vazba

Vazba

Barva strany

Barva strany

Povrch alba

Povrch alba

Popis

Popis

Počet foto na straně

Počet foto na straně

Výřez na foto

Výřez na foto

Fotoalba

Klasické tištěné fotografie mají své zvláštní kouzlo. Umožňují nám přenést se do oblíbených... Zobrazit více

Klasické tištěné fotografie mají své zvláštní kouzlo. Umožňují nám přenést se do oblíbených vzpomínek a zažít je všechny znova, klidně i s rodinou nebo s přáteli. Každá jedna fotka si proto od nás zaslouží náležitou péči, aby neupadla v zapomnění. Ideálním způsobem jejich uchovávání je fotoalbum, knížka plná vzpomínek, která všechny snímky nejen ochrání, ale také umožní si je hezky zorganizovat a kdykoli se k nim vracet.

Zobrazit více

Klasické tištěné fotografie mají své zvláštní kouzlo. Umožňují nám přenést se do oblíbených vzpomínek a zažít je všechny znova, klidně i s rodinou nebo s přáteli. Každá jedna fotka si proto od nás zaslouží náležitou péči, aby neupadla v zapomnění. Ideálním způsobem jejich uchovávání je fotoalbum, knížka plná vzpomínek, která všechny snímky nejen ochrání, ale také umožní si je hezky zorganizovat a kdykoli se k nim vracet.

Některé okamžiky v našich životech jsou speciální a jedinečné, zaslouží si proto i speciální fotoalbum, které jejich jedinečnost podtrhne. Narození miminka, svatební den, první společná dovolená… Na to myslíme samozřejmě i my a z toho důvodu se snažíme o co největší pestrost naší nabídky. Můžete si být jistí, že u nás vždy najdete fotoalbum, které bude pro vaše vzpomínky ideální!

Vzhled alba je velmi důležitým kritériem výběru, hned v závěsu se ale drží i způsob uchovávání fotek. Klasickázastrkávací nebo snad samolepící? Každé z nich má své přednosti a hodí se lépe na různé příležitosti. Všechny druhy máme skladem, a pokud si nejste jistí, s výběrem vám rádi poradíme. Všechny důležité informace jsme pro vás sepsali do článku Jak vybrat fotoalbum? na našem blogu.

Zobrazit méně

Aktivní filtry